Autorovi DEAVER JEFFERY vyhovuje 6 titulů.

HRA NA NIKDY

HRA NA NIKDY

Colter Shaw se živí jako lovec odměn. V Silicon Valley se právě snaží najít zmizelou ženu, jejíž stopy vedou k neblaze proslulé videohře Našeptávač. Je možné, že se nějaký šílenec pokouší převést hru do života? Pokud ano, unesená dívka je na nějakém odlehlém místě a musí se pokusit přežít s pomocí pěti náhodně zvolených předmětů... Shaw se ocitá uprostřed zběsilé hry – a snad i právě proto si příliš pozdě uvědomí, že i z něj se stala kořist.

Cena: 399 Kč

OSTRÝ ŘEZ

OSTRÝ ŘEZ

V New Yorku začne řádit vrah s velmi neobvyklým modem operandi. Pronásleduje čerstvě zasnoubené páry a zabíjí je ve chvíli, kdy se v klenotnictví chystají koupit snubní prsteny. Rhyme se Sachsovou začnou okamžitě konat. Pokaždé, když se jim podaří odkrýt nějakou stopu, jako by se vrah na oplátku přiblížil k nim. A pak upoutá jeho pozornost prsten, který Lincoln dal Amélii. Na tom šperku je cosi obzvlášť přitažlivého... Mohl by dvojici legendárních vyšetřovatelů stát symbol jejich společné budoucnosti život?

Cena: 379 Kč

POKOJ SMRTI

POKOJ SMRTI

Robert Moreno, americký občan žijící v Jižní Americe, se stane na Bahamách obětí profesionálního odstřelovače. Vraždu si objednala americká vláda na základě informace tajné služby, že Moreno připravuje teroristický útok. Ta informace byla ovšem mylná: Moreno chystal nevinný protest, nikoli útok. Vyšetřováním alarmujícího případu jsou pověřeni Lincoln Rhyme a Amélie Sachsová… Podaří se jim dosáhnout spravedlnosti, aniž by za to museli zaplatit vlastním životem?

Cena: 149 Kč

ROZBITÉ OKNO - OSMÝ PŘÍPAD L.RHYMA-2.VYD

ROZBITÉ OKNO - OSMÝ PŘÍPAD L.RHYMA-2.VYD

Svět se přehoupl do 21. století a ze sběratelů kostí se stali sběratelé dat. Klíč k penězům a moci drží ten, který má nejvíce informací o našich kreditních kartách, zdravotní dokumentaci nebo nákupních zvyklostech. Může to být komerční firma, může to být slídivá vláda a může to být i vraždící psychopat. Ten získal přístup do databází největší informační společnosti v Americe. Proti Rhymovi stojí pachatel nového věku: muž vyznávající vizi, že nejspolehlivější smrtící zbraní jsou informace...

Cena: 299 Kč

SOLITUDE CREEK

SOLITUDE CREEK

The fourth electrifying thriller in the Kathryn Dance series from master of suspense Jeffery Deaver.
One mistake is all it takes.
Busted back to rookie after losing her gun in an interrogation gone bad, California Bureau of Investigation Agent Kathryn Dance finds herself making routine insurance checks after a roadhouse fire.
But Dance is a highly trained expert in body language: her most deadly weapon is her instinct, and they can't take that away from her.
And when the evidence at the club points to something more than a tragic accident, she isn't going to let protocol stop her doing everything in her power to take down the perp.
Someone out there is using the panic of crowds to kill, and Dance must find out who, before he strikes again . . .

Cena: 299 Kč

THE BURIAL HOUR

THE BURIAL HOUR

Number one bestselling author and master of suspense Jeffery Deaver returns with a new Lincoln Rhyme thriller. For Rhyme's new opponent, the Composer, the victim's dying breaths are music to his ears... 'One of the most consistent writers of clever, entertaining and often thought-provoking thrillers in the world' Simon Kernick When a man is snatched from a New York street in broad daylight, the only clue is a miniature noose left on the pavement. By the time criminal forensic scientist Lincoln Rhyme is involved, a video of the missing man is already online, his dying breaths set to a grisly music by someone calling himself The Composer. Rhyme and fellow investigator Amelia Sachs must follow The Composer across the globe as he continues his horrifying creation, kidnapping further victims to add their last breaths to his piece. But with Rhyme and Sachs in a whole new world with its own rules, how can they possibly guess what danger they're in when the music finally stops?

Cena: 249 Kč

Stránka: 1  z  2

 
Vyrobil: Kašpárek